Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

5e bootwedstrijd Zeelandbrug

terug naar overzicht

Zaterdag, 7 april 2018

Vandaag alweer de 5e bootwedstrijd vervist met als vertrekpunt Bruinisse en locatie de zeelandbrug. Om kwart voor 8 zijn we met 19 man vertrokken met de tuf-tuf naar de brug om daar te gaan genieten van de zon en hopen op wat vis. Nou de zon was er zeker wat resulteerde in heel wat rode wangen, maar de vis was moeilijk te verleiden in al het lekkers wat er aangeboden werd. Na het eindsignaal zijn er 17 vissen met een lengte van 3.94 meter gevangen waarvan Cees van der Kooij er twee wist te haken met een totale lengte van 0.56 meter en hiermee de eerste plaats te scoren gefeliciteerd Cees en dit smaakt natuurlijk naar meer. Ook leuk om weer wat oud leden te verwelkomen vandaag.