Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

We gaan weer beginnen aan het nieuwe seizoen

terug naar overzicht

Woensdag, 31 oktober 2018

Eerste bootwedstrijd is op zaterdag 17 november....

Zaterdag 17 november gaan we weer van start met het nieuwe seizoen. Deze bootwedstrijd is op de Oosterschelde en we vertrekken uit de binnenhaven van Bruinisse. Inschrijven om 07.15 uur op de boot. Kosten voor deze wedstrijd zijn 20 euro.

Bent u geen lid van hsv het Zijpe, maar wilt u een keer mee om de sfeer te proeven van deze gezellig dag dan bent u van harte welkom, maar meld u wel van te voren aan bij John Kot op 06-15607080 Vol=Vol en eigen leden gaan voor.